“Світ під загрозою”: у Франції зробили тривожну заяву про майбутнє

Міністр закордонних справ Франції  Жан-Ів Ле Дріан попередив про ризик повсюдної анархії в усьому світі.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю Le Parisien, уточнивши, що така загроза виходить від недотримання договорів і ситуації з Іраном.

"Світ під загрозою": у Франції зробили тривожну заяву про майбутнє

“Установи, договори і повага кордонів – більше не дотримуються. Систематичні атаки включають в себе Паризьку угоду про клімат, тимчасовий договір про ядерні сили, договір про торгівлю зброєю, ядерну угоду з Іраном і так далі”, – зазначив він.

За словами Ле Дріана, деякі країни виступають за те, щоб міжнародні відносини грунтувалися на конфронтації, а не на співпраці. Він упевнений, що винуватцем загрози анархії є президент США Дональд Трамп через рішення вийти з Паризької угоди про клімат і ядерної угоди з Іраном, хоча Росія і Китай також можуть зробити свій внесок.

 “Китай і Росія також можуть зробити свій внесок у дестабілізацію. Ми бачимо розвиток форм гипервизора, включаючи тероризм, який триває. Третя небезпека, деякі виступають за те, щоб відносини між державами більше не ґрунтувалися на співпраці, а на конфронтації сил. Ми ризикуємо перейти в форму міжнародної анархії. Це дуже турбує”, – пояснив глава МЗС Франції.Ле Дріан додав, що Іран погано відреагував на рішення США вийти з віденських угод і посилювати санкції.

Як повідомлялося раніше радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив, що американський авіаносець попрямував до берегів Ірану і готовий застосувати “безжальну силу”.

США та Іран виступили із взаємними звинуваченнями. Так, США визнали Корпус вартових ісламської революції (КВІР), який надає силову підтримку владі Ірану, міжнародною терористичною організацією. У відповідь Іран оголосив терористами Збройні сили США.

Також США ввели в дію пакет санкцій стосовно видобутку і виробництва металів в Ірані. Санкції спрямовані як проти іранських виробників і власників виробництва металів в країні, так і проти тих, хто торгує металами з Ірану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *