Прощальне відеозвернення Трампа до американців: рух, який ми почали, тільки починається

Чинний президент США Дональд Трамп, чиї повноваження закінчуються 20 січня, записав прощальне відеозвернення до американців. Про це повідомили Білий дімThe Guardian

Трамп пообіцяв, що його політичний рух “тільки починається” і зазначив, що пишається тим, що “не розв’язав нових воєн”.

Президент США наголосив, що порядок денний його адміністрації “стосувався не правих, чи лівих, республіканців, чи демократів, а блага країни, цілої країни”.

У своїй промові він подякував низці людей – першій леді Меланії за любов і підтримку, доньці Іванці, Майку Пенсу та іншим.

Трамп наголосив на лідерстві США за межами країни: “Світ знову нас поважає. Будь ласка, не втрачайте цю повагу”.

Трамп: “Тепер, коли я готуюся до передачі влади новій адміністрації, я хочу, щоб ви знали, що рух, який ми почали, тільки починається …

Я особливо пишаюся тим, що став першим за десятиліття президентом, який не почав нові війни…

Поки американський народ зберігає у своїх серцях глибоку і віддану любов до своєї країни, немає нічого, чого ця нація не могла б досягти. Наш народ буде процвітати. Наші традиції будуть дбайливо оберігатися. Наша віра буде сильною. І наше майбутнє буде яскравішим, ніж будь-коли раніше.

Я йду з цього величного місця з вірним і радісним серцем, оптимістичним духом і високою упевненістю в тому, що для нашої країни й для наших дітей найкраще ще попереду.  Спасибі та прощавайте.  Будьте здорові.  Нехай Господь благословить Сполучені Штати Америки”.

Нагадаємо:

Трамп став єдиним президентом за півтора століття, який не братиме участі у інавгурації свого наступника, і четвертим в історії, який цього не зробив.