ПРОФСПІЛКИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО НКРЕКП З ВИМОГОЮ

Федерація профспілок України (ФПУ) звернулася до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) щодо зміни, зниження тарифів на опалення і гарячу воду для населення. Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у Профспілці працівників вугільної промисловості України.

“Грунтуючись на рішенні Уряду про встановлення з 1 травня цього року ціни на газ для населення відразу на ринковому рівні – 6879 грн за 1000 кубометрів та скасуванні норм споживання газу населенням за пільговою ціною, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) було ініційовано перегляд тарифів на опалення і гаряче водопостачання для потреб населення у бік їхнього підвищення в 1,8 – 2,2 раза”, – констатували у профспілці.

У ФПУ наголосили, що з метою недопущення зниження життєвого рівня громадян і попередження виникнення у суспільстві соціального вибуху, Федерація профспілок України звернулася до НКРЕКП “з проханням відкласти ухвалення цього рішення”.

Федерація запропонувала врегулювати це питання у рамках соціального діалогу з урахуванням пропозицій народних депутатів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, у тому числі профспілок.

ФПУ також запропонувала Нацкомісії об’єднати зусилля для визначення економічно обгрунтованої ціни природного газу з урахуванням платоспроможності населення з метою не спровокувати кризу неплатежів громадянами за житлово-комунальні послуги і, як наслідок, зупинки підприємств теплокомуненерго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *