Уряд посилює контроль за карантином: Тести за категоріями і виявлення контактних осіб

Число щоденних тестів має зрости до 30 тисяч до 15 вересня

Кабінет міністрів посилює контроль за дотриманням карантину. Зокрема, уряд вводить щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС через погіршення епідситуації. Про це повідомляє урядовий портал.

“Денис Шмигаль зазначив, що в зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації уряд вводить щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС і посилює заходи контролю за дотриманням правил карантину”, – зазначено в повідомленні.

За словами прем’єра, до 15 вересня 2020 роки кількість щоденних ПЛР-тестів має збільшитися до 30 тисяч. Також повинна бути введена категоризація тестованих осіб.

“Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіціі, лікарів, вчителів та інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику і розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше”, – пояснив Шмигаль.

Прем’єр наголосив на необхідності створення системи відстеження контактних осіб шляхом опитування.

За результатами позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій глава Кабміну доручив:

розробити механізм відрядження епідеміологів Држпродспоживслужби в лабораторні центри МОЗ для проведення епідрозслідування;
керівникам ОДА та Міністерству охорони здоров’я активізувати роботу щодо збільшення кількості ліжкомісць з підведеним киснем в лікарнях другої хвилі прийому хворих COVID-19;
Нацполіціі щодня під час засідання комісії надавати звітність про перевірку по дотриманню карантину;
Міністерству цифрової трансформації щодня надавати інформацію про кількість установок додатка “Дій вдома”.
Нагадаємо, станом на понеділок, 10 серпня, в Україні до ослаблення карантину не готові дев’ять областей; в двох регіонах перевищені показники завантаженості ліжок в лікарнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *