Правила спрощуються: ФОП можна відкрити без участі державного реєстратора

Уряд запускає експериментальний проєкт, який дозволить відкривати ФОП автоматично, без участі державного реєстратора. Кабінет міністрів продовжує спрощувати правила для малого та середнього бізнесу в Україні. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль написав на своїй сторінці у Facebook.

Так, уряд запускає експериментальний проєкт, який дозволить відкривати ФОП автоматично, без участі державного реєстратора.

“Також продовжуємо спрощувати правила для МСБ. Уряд запускає експериментальний проєкт, який дозволить відкривати ФОП автоматично, без участі державного реєстратора. Це зменшує корупційну складову й суб’єктивний фактор при реєстрації в органах державної влади”,- зазначив Шмигаль.

Він також повідомив, що за останній рік український малий і середній бізнеси отримали дешевих кредитів майже на 40 млрд грн.

«Це ефективна підтримка для збереження і розвитку власної справи. Програма пільгових кредитів «5-7-9» вийшла на найвищий рівень від початку її роботи. Тільки за минулий тиждень видано кредитів на 2,2 млрд грн», – підкреслив глава уряду.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”