У столиці зареєстрували 35 випадків, які пов’язані з закладами громадського харчування

У київських закладах громадського харчування зареєстрували 35 випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляє “Сегодня“, посилаючись на коментар глави Держпродспоживслужби Олега Рубана.

“На даний момент в Києві ми вже зареєстрували 35 випадків, які пов’язані з закладами громадського харчування, де були виявлені хворі COVID-19”, – розповів він.

“Щодо ресторанів – є випадки серед персоналу. Загалом це 35 суб’єктів – оператори ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів. Сюди відносяться і магазини, і супермаркети, і ресторани”, – пояснив Рубан.

Станом на сьогодні, половина з них припинила свою діяльність. Деякі повністю, деякі частково.

Рубан також розповів, що під час перевірок столичних закладів фахівці Держспоживслужби фіксують десятки порушень карантинних вимог.

“Щодня проводяться моніторингові візити по всім закладам у відповідь на скарги відвідувачів, які надходять на гарячу лінію. Щодня мобільними групами складається 50-70 протоколів”, – зазначив чиновник.

Також він зазначив, що перевіряють не тільки ресторани, а й інші суб’єкти господарської діяльності, які не належать до сфери громадського харчування. У разі, якщо серед персоналу виявляють хоча б одного хворого, то починається сувора перевірка.

“Встановлюється весь круг контактів хворого. Всі, хто контактував з ним, ізолюються на 14 днів. Хворий, в залежності від його стану здоров’я, госпіталізується або проходить лікування в домашніх умовах під контролем медиків. Через 14 днів всі, хто контактував з хворим, проходять ПЛР-діагностику на наявність COVID-19. Даний суб’єкт не зупиняє свою діяльність, якщо це можливо. Але з обов’язковою ізоляцією кола осіб, які контактували з хворим. А це буває від одного до 100 осіб “, – пояснив Олег Рубан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *