“Укрзалізниця” підвищує ціни на квитки

Вартість квитків Укрзалізниці до кінця року зросте на 16%. Про це йдеться в підписаному Міністерством інфраструктури наказі N561 / 36183 «Про затвердження змін до тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажного багажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні», текст якого опублікувало видання ЛігаЗакон.

Повідомляється, що в документі зокрема прописано, що тарифи Укрзалізниці будуть підвищуватися на 2% щомісяця до кінця року, тобто до кінця 2021 року проїзд у поїздах компанії подорожчає на 16%.

«До визначеної у попередньому періоді вартості проїзду пасажирів у загальних, плацкартних, купейних вагонах з 4-місцевими купе і м’яких вагонах з 2-місцевими купе (далі – СВ) поїздів у внутрішньому сполученні відповідно до розділу II цих Тарифів щомісяця, починаючи з 01 травня 2021 року по 31 грудня 2021 року включно, застосовується коефіцієнт індексації 1,02 », – йдеться в документі.

Відзначимо, що підвищення вартості проїзду буде помітніше при покупці дорогих квитків. Наприклад, найдешевший квиток на поїзд з Києва до Одеси обійдеться зараз в 144 гривні, а в кінці року – 167 гривень.

У той же час квиток класу «Люкс», який зараз коштує 1660 грн., після підвищення буде коштувати 1925 грн.

Відзначимо, що тимчасова слідча комісія з розслідування ситуації в Укрзалізниці визнала незадовільною роботу Наглядової ради компанії і в.о. голови Івана Юрика. Відповідне рішення прийнято на засіданні в п’ятницю 30 квітня.

Нагадаємо:

Раніше повідомлялося, що в Наглядовій раді Укрзалізниці відмовилися розкривати дані про те, скільки грошей вони отримують за роботу, навіть коли відповідний запит направила Тимчасова слідча комісія з УЗ, яку створила Верховна Рада.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”