Loading...

Позачергове засідання Ради, скликане Порошенком, проігнорували навіть нардепи від БПП

За результатами голосування щодо звільнення близько десяти суддів з тридцяти чотирьох, запланованих на сьогодні, Рада жодного разу не спромоглась набрати і 200-т голосів «за»

На позачергове засіданні Верховної Ради, скликане президентом Петром Порошенком, не з’вилося достатньо народних депутатів для прийняття рішень щодо звільнення суддів за порушення присяги.

Голосування щодо звільнення кожного судді відбувається окремо. Зокрема, за результатами голосування щодо звільнення близько десяти суддів з тридцяти чотирьох, запланованих на сьогодні, Рада жодного разу не спромоглась набрати і 200-т голосів за. Тим часом для прийняття рішення, як відомо, необхідно 226 голосів.

«За» звільнення голосують менше 90 депутатів від Блоку Петра Порошенка та близько 43-х від «Народного фронту».

Спікер ВР андрій Парубій закликає голів фракцій телефонувати своїм нардепам та кликати їх на засідання парламенту.

Нагадаємо, 27 вересня президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду зібрати позачергове засідання парламенту для звільнення суддів.

«Звернувся до голови Верховної Ради із закликом скликати до 30 вересня позачергове засідання парламенту для звільнення за порушення присяги усіх суддів, щодо яких внесено подання Вищою радою юстиції, в тому числі тих, які причетні до незаконних арештів майданцівців», – написав Порошенко.

Пізніше спікер парламенту Андрій Парубій підписав розпорядження про позачергове скликання Верховної Ради на 29 вересня.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *