Loading...

Повномасштабного наступу Росії в Україні виключати не можна – речник Генштабу ЗСУ

На окупованому Донбасі зараз перебуває до 6 тисяч вояків російських регулярних військ і до 40 тисяч найманців із Росії, а також місцевих бойовиків. Про це заявив Радіо Свобода речник Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов.
Він констатував зростання кількості порушень «шкільного перемир’я». При цьому Селезньов сказав: дотримуючись перемир’я, командир підрозділу ЗСУ на першій лінії оборони у разі смертельної небезпеки для підлеглих має повноваження на знищення вогневих точок противника. Угруповання російських військ в окупованому Росією українському Криму складає до 30 тисяч військовослужбовців, значні сили досі сконцентровані біля кордону з Україною. Водночас, зауважив Селезньов, заявлена Москвою кількість вояків під час спільних навчань із Білоруссю «Захід-2017» – 13 тисяч – є суттєво заниженою. Тому не можна виключати повномасштабного наступу Росії в Україні.
Також речник Генштабу ЗСУ розповів про ліквідацію наслідків пожежі на арсеналі у Балаклії та про відвернену цього тижня спробу несанкціонованого прольоту над цим об’єктом легкомоторного літака і затримання пілота.

Президент Росії Володимир Путін використає військовий контингент, який братиме участь в спільних навчаннях в Білорусі “Захід-2017” для посилення впливу на країну.

Про це в ефірі “Обозреватель.LIVE” заявив військовий експерт Олег Жданов.

“Залишивши там посилений контингент після цих навчань, Путіну потрібна ж платформа для нових виборів, ось Білорусь і послужить, швидше за все, цією політичною платформою. Це буде або новий союзний договір, або Білорусь взагалі може увійти в рублеву зону і стане сателітом Росії. І ось на цій хвилі “збирання знову земель руських” та об’єднання братніх слов’янських народів Володимир Путін сміливо може використовувати як політичну платформу в березні на виборах президента РФ. При тому, що ми ще не знаємо, чи буде він балотуватися на цих виборах”, – зазначив він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *