Війна Росії проти України виходить на новий рівень

Без політичного прогресу по Донбасу військове вирішення неможливе

Загострення на Донбасі є природним елементом тиску Російської Федерації і цього плюгавого (Володимира Путіна, – «Апостроф»). Факторів, які можуть бути з цим пов’язані, досить багато. Починаючи з порушення «хлібного перемир’я», яким вони показують, що їм глибоко наплювати на всі людські цінності. І закінчуючи тим, що президент Франції Еммануель Макрон починає смикати за ті самі місця, що дуже не подобається великому самодержцю. Йому все одно, сотнею більше, сотнею менше бурятів там загине.

Останні теракти, у тому числі в Києві, можна назвати таким своєрідним «привітанням». Вони люблять такі події прив’язувати до дат – цього разу до Дня Конституції. Це був «привіт» нашим спецслужбам, які дуже добре попили крові. Якщо раніше ми відбивалися, то останнім часом в деяких моментах почали наступати їм на п’яти. Тому вони таким чином і спрацювали. Немає підстав звинувачувати спецслужби – у всьому світі в контор зі значно кращим фінансуванням та забезпеченням трапляються набагато більші проколи. Війна триває і виходить на новий рівень, у тому числі з використанням ДРГ та терористичними актами. Крім того, в нас маса законсервованих їхніх діячів – навіть у тих структурах, де їх і бути не повинно. У нас не було зачистки, люстрації. У нас відкрито заперечують україно-російську війну, хоча в усьому світі вже давно називають речі своїми іменами.

Мені здається, що зараз вже повністю формується політика президента США Дональда Трампа щодо Путіна. Вона буде або посилювати політику Макрона, або йти паралельно з нею. Тому погано буде не тільки нам – подібні елементи терору будуть включені, напевно, і в інших країнах. Він [Путін] буде видавати себе за схибленого з тією метою, аби від нього відчепилися і дали те, що він вимагає, залишили все так, як він хоче.

Без політичного прогресу у вирішенні ситуації на Донбасі військове вирішення неможливе. Військове вирішення буде, коли кордон буде під чітким контролем, коли з тієї сторони не будуть перекинуті десятки бригадних тактичних груп збройних сил Російської Федерації. Тоді з цієї сторони відбудеться звичайна військова операція із зачистки від збройних формувань. Потім років п’ять буде діяти антитерористичний режим з виявлення і знищення тих недобитків, що залишилися, вилучення зброї.

Юрій Карін

Головний редактор сайту «Інформаційний спротив»