Портнов хоче 300 тисяч доларів від української влади

Перше судове засідання відбудеться 18 червня.

Колишній заступник голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов через суд вимагає відшкодувати йому суму, еквівалентну 300 тис. доларів. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Після перемоги в українських і європейських судах з теми незаконного застосування щодо мене міжнародних санкцій і фальсифікації кримінальних справ, як я і обіцяв кілька років тому, звернувся до суду з вимогою відшкодування завданих збитків”, – зазначив Портнов.

За його словами, перше засідання відбудеться 18 червня у Печерському суді Києва. Відповідачами будуть посадовці Генеральної прокуратури, МЗС та посол України у Канаді Артем Шевченко.

Портнов додав, що 300 тисяч доларів – це лише перша сума, яку він вимагає йому сплатити. Частину цих коштів у разі перемоги екс-урядовець обіцяє віддати на благодійність.

Нагадаємо, 20 травня екс-заступник глави Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов написав на своїй сторінці в Facebook, що подав до Державного бюро розслідувань заяву про злочин проти п’ятого президента України Петра Порошенка. Державне бюро розслідувань після цієї заяви розпочало досудове розслідування за фактом можливої державної зради перших осіб держави.

Як зазначається, йдеться про події 25 листопада 2018 року, пов’язані зі здійсненням переходу корабельною групою ВМС ЗС України з Чорного до Азовського морів в районі Керченської протоки.

22 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала розслідування ймовірного перевищення повноважень президента України Петра Порошенка та першого заступника фракції БПП Ігора Кононенка.

Сам Порошенко вважає відкриті проти нього кримінальні провадження ознакою початку парламентської виборчої кампанії. Екс-президент зазначив, що “дуже уважно” стежить за висунутими проти нього звинуваченнями і вважає, що вони йдуть від “ворогів України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *