Порошенко: все, що я зможу зробити, я зроблю

Лідер партії “Європейська солідарність”, екс-президент Петро Порошенко готовий допомогти президенту Володимиру Зеленському зробити його перші закордонні візити успішними.

“Все, що я зможу зробити, я зроблю, щоб і візит до Парижа, і візит до Берліна були успішними”, – сказав Порошенко в четвер увечері в ефірі телеканалу “Прямий”, пише “Інтерфакс-Україна”.

Він зазначив, що в обраного президента є медовий період – три місяці, “коли з ним знайомляться за кордоном, потім щось зробити набагато важче”.

Порошенко підкреслив, що робитиме все можливе, щоб президент Зеленський скористався цим часом.

 За словами Порошенка, він готовий допомогти президенту Зеленському виконати завдання з імплементації європейської інтеграції України.

“Будь ласка, якщо необхідно, я завжди готовий допомогти порадою, діями, зв’язками, оскільки це робота не на президента Зеленського або на п’ятого президента Порошенка – це робота на Україну”, – сказав він.

При цьому він підкреслив, що вважає некоректним давати поради в телеефірі.

Петро Порошенко сподівається, що в майбутньому парламенті його команді вдасться об’єднатися з пропрезидентською фракцією “Слуга народу”, щоб йти в Європейський Союз і НАТО.

“Я висловлюю надію, що нам вдасться об’єднатися для того, щоб продовжити наш рух до Європейського Союзу і НАТО”, – сказав Порошенко, відповідаючи на запитання ведучого, чи буде альянс в майбутньому парламенті команд Порошенка і Володимира Зеленського.

Він зазначив, що в 2023 році Україна повинна подати заяву на вступ в ЄС і висловив надію, що в бюджеті ЄС на 2028 – 2035 роки будуть передбачені кошти на вступ України в ЄС.

 У той же час Порошенко підкреслив, що “Європейська солідарність” ніколи не піде на союз “з п’ятою колоною Януковича, з політично силами, які розповзлися з тих чи інших потоків і намагаються привести до нас в дім “русскій мір”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *