ПОРОШЕНКО ПРОВІВ ОСТАННЮ ЗУСТРІЧ ІЗ РАДНИКАМИ В АП

Радники президента один за одним звільняються з посад.

Президент України Петро Порошенко провів останню зустріч зі своїми радниками в Адміністрації президента та домовився із ними “захищати незмінність курсу” України.

Про це у своєму Facebook написала віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

“Сьогодні була в АП. Президент коротко і востаннє в цих стінах зібрав своїх радників, щоб сказати нам кілька теплих слів. Ми подякували йому за честь працювати в команді в історичні, без пафосу, часи”, – заявила вона.

За словами Геращенко, він разом зі своїми радниками домовився про подальший захист європейського курсу України.

“5 років ми захищали країну. Тепер – готові захистити незмінність курсу. Все, що відповідатиме захисту суверенітету, територіальної цілісності, інтеграції до ЄС і НАТО – ми будемо гаряче підтримувати. Але не дамо і не дозволимо ні на грам і ні на сантиметр звернути з курсу, за який так дорого заплатила Україна і найкращі українці протягом цих 5 років”, – наголосила вона.

“Команді Президента Порошенка багато вдалося зробити. – написала Геращенко. – Я пишаюся тим, що зберегли країну. Дуже важливі – демократичні вибори . Я рада нинішній європейській практиці мирноі і цивілізованої передачі влади , це повністю відповідає моїм принципам. Сьогодні ключові представники команди Порошенка написали заяви про відставку, ми точно не тримаємося за табуретки, не боїмося виборів і не чіпляємося за владу. Ми зробили все, що могли. Ми будемо радіти, як хтось зможе зробити більше. Ми готові підставити плече в захисті України . І ми не дамо і не дозволимо нікому зрадити Україну, і здати її інтереси.
Ще раз дякую , пане Президенте. За 5 непростих років, які ввійдуть в історію .

Нагадаємо, призначення Верховною Радою на 20 травня інавгурації Володимира Зеленського спровокувало хвилю відставок чиновників вищої ланки від областей до Адміністрації президента. Зокрема, заяви про відставки подали очільник АП, його заступники та майже всі радники президента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *