ПОРОШЕНКО ОТРИМАВ БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА ВІДСОТКІВ ВІД ВКЛАДІВ У ВЛАСНОМУ БАНКУ

Президент повідомив про суттєві зміни у майновому стані.

Президент України Петро Порошенко задекларував дохід у вигляді відсотків від вкладів, який складає більше мільйона гривень. Цю інформацію відображено в електронній декларації на сайті НАЗК.

Так, згідно документу від 5 січня, президент має в Міжнародному інвестиційному банку три вклади, за якими отримав відсотки в розмірі 616,309 тис. грн, 328,698 тис. грн та 84,778 тис. грн. Зазначимо, що відсотки від вкладів Порошенко декларує щомісяця.

ПОРОШЕНКО ОТРИМАВ БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА ВІДСОТКІВ ВІД ВКЛАДІВ У ВЛАСНОМУ БАНКУ

Як пише “Інтерфакс-Україна”, згідно з даними Нацбанку на 1 січня 2017 року, основним акціонером МІБ виступав президент України Петро Порошенко, який сумарно володіє 60% акцій фінустанови. Міноритарними співвласниками виступають бізнес-партнери Порошенка – перший заступник голови фракції партії “Блок Петра Порошенко” Ігор Кононенко (14,94%), перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський і глава ТОВ “Дніпропетровський дослідний завод “Енергоавтоматика” , голова наглядової ради ПрАТ “Іста-Центр” Олег Зимін (обидва – по 9,9008%). Окрім того, акціями банку володіють Катерина і Сергій Ворушиліни (2,5994% і 2,5984% відповідно), а також син президента України Олексій Порошенко (0,0061%) і дружина Гладковского – Юлія Гладковська (0,000001%) .

Нагадаємо, нещодавно про суттєві зміни у майновому стані повідомили генпрокурор Юрій Луценко та прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Луценко отримав “подарунок в негрошовій формі” від сина вартістю 170 тисяч гривень. А Гройсман отримав майже 9 мільйонів гривень від відчуження майна.