Польські слідчі не визнають помилку пілотів причиною Смоленської катастрофи

Польська прокуратура називає неправдивими заяви російської агенції ТАСС про те, що польські слідчі визнали помилку пілотів причиною Смоленської катастрофи.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на RMF24.

Минулого тижня польські прокурори здійснювали процесуальні дії, пов’язані з оглядинами уламків Ту-154М, що знаходяться в ангарі на військовому аеродромі “Смоленськ-Північний”.

Агентство ТАСС написало в середу, що слідчі Слідчого Комітету РФ разом з польськими колегами вивчили фрагменти літака Ту-154М польського президента Леха Качинського, який розбився під Смоленськом у 2010 році. ТАСС додає: “Як повідомили ТАСС в прес-службі Слідчого комітету РФ, матеріали розслідування свідчать про помилку екіпажу”.

 Прокурор Ева Бялик заявила, що польські слідчі поїхали в травні в Смоленськ, щоб оглянути уламки. Вона зазначила, на основі цих дій не можна зробити висновок щодо вини пілотів. “Огляд не був завершений. Прокурори повинні знову відправитися в Смоленськ, щоб продовжити процесуальні дії”, – заявила вона.

За словами Бялик, польські слідчі під час поїздки не спілкувалися з журналістами і не ділилися враженнями з російськими слідчими.

Ще в середу російський Слідчий комітет розмістив у себе на сайті повідомлення, в якому говорилося: “При цьому російське слідство не сумнівається в обставинах авіакатастрофи. Всі зібрані матеріали свідчать беззастережно про неправильні дії екіпажу, який продовжив захід на посадку в умовах відсутності видимості”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *