Loading...

Полонений російський диверсант Агеєв: ГРУшника Єрофєєва після повернення з України вбили

Агеєв упевнений, що Єрофєєва у Росії вбили після обміну

Контрактний військовослужбовець збройних сил РФ Віктор Агеєв, що був взятий у полон на території України, впевнений, що співробітника головного управління розвідки генштабу російської армії Євген Єрофєєв. Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю російській «Новій газеті».

Видання оприлюднило такий діалог свого кореспондента із Агеєвим під час зустрічі із останнім в СІЗО у Старобільську 22 липня.

«А ти чув, що стало з ГРУшником Єрофєєвим, коли він повернувся? – почав Агєєв. – Його просто прибрали. Вбили». «Звідки ти знаєш?» – «Я знаю точно. Про це всі говорять: і там, і тут, по цей бік. Всі знають, що з ним це зробили. Тому що наговорив зайвого». – «Але це ж пропаганда, так зазвичай залякують на війні». «Ні, – наполягав 23-річний єфрейтор. – Просто так не стали б говорити. Я впевнений. Хоча вже ні в чому немає впевненості … Я просто хочу, щоб мене витягли звідси».

Нагадаємо, 25 травня 2016 року відбувся обмін української льотчиці Надії Савченко на двох взятих у полон російських військових Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва.

18 квітня 2016 року російських спецназівців Євгена Єрофєєва і Олександра Алєксандрова засудили до 14 років з конфіскацією майна. До вступу вироку в силу до них застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

ГРУшники визнані винними у веденні агресивної війни, створенні терористичної групи чи організації, вчиненні терористичного акту. Крім того, на Єрофєєва і Алєксандрова наклали стягнення в рівних частках за проведення судово-балістичних експертиз в сумі понад 12 тис. грн.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *