“ЯКЩО НЕ ВІРИТИ, ТОДІ НЕМА ЧОГО ЖИТИ”: ЗАТРИМАНИЙ У КРИМУ ПОЛІТВ’ЯЗЕНЬ ЄВГЕН ПАНОВ НАПИСАВ ЛИСТА УКРАЇНЦЯМ

Українець подякував усім за підтримку.
Мати “кримського диверсанта” Панова вперше за 8 місяців побачила сина
Український політв’язень Євген Панов, якого ФСБ звинувачує в організації диверсій в окупованому Криму, написав листа українцям і його рідному місту Енергодар на Запоріжжі.

Листа опублікував брат політв’язня Ігор Котелянець.

Євген Панов подякував усім за підтримку і особливо – за листи, які надходять до нього у СІЗО.

«Я дуже вдячний всім за підтримку, і коли, як то кажуть “находить смуток”, я перечитую листи, які приходили мені в «Лєфортово» і наче заряджаюсь від них. Особливо зараз, коли я “благополучно” ізольований від всієї інформації: ні радіоточки, ні газет, не кажучи вже про телевізор. Я не знаю, коли все це закінчиться, але якщо не вірити, тоді нема чого жити … “, – написав Євген Панов.

Нагадаємо, водій Енергодарської АЕС Євген Панов зник на початку серпня 2016 року. Три дні його рідні не мали про нього жодної інформації, а потім побачили кадри російського телебачення, на яких чоловіка із закривавленим обличчям ведуть під конвоєм. Російські спецслужби звинувачують Панова в тому, що він командував диверсійною розвідгрупою, яка мала влаштувати серію терактів у Криму. І продемонстрували зізнання самого Панова, однак адвокат Дмітрій Дінзе каже, що свідчення були отримані після триденних тортур. “Остання інформація, що дійсно він поїхав туди, в Крим, власною машиною, виїхав сам. Що його попросили вивезти з Криму сім’ю, українську сім’ю. І він не встиг перетнути російське КПП, як його затримали”, – розповіла дружина затриманого Катерина Панова.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *