Полковника Ноздрачова понизили в посаді за “реінтегрування з російськими окупантами і терористами “Л/ДНР”

Головне управління Військової служби правопорядку Збройних сил України провело розслідування за фактом висловлювань полковника Олексія Ноздрачова про необхідність примирення з терористами “Л/ДНР”. У результаті було ухвалено рішення понизити його в посаді, але без пониження у званні та звільнення.

Про скандальний поворот у резонансному скандалі стало відомо з офіційної відповіді ВСП, яку опублікували на сторінці “Ветеранського братерства” у Facebook.

“За підсумками розгляду повідомляємо, що згідно із наказом Генерального штабу ЗСУ від 13 грудня №467 проведено службове розслідування. За підсумками розгляду акту про службове розслідування від 28 грудня головнокомандувачем ЗСУ ухвалено рішення про притягнення полковника Ноздрачова до дисциплінарної відповідальності”, – йдеться в документі.

Полковника Ноздрачова понизили в посаді за "реінтегрування з російськими окупантами і терористами "Л/ДНР"

 “Наша вимога була одна – звільнення полковника Ноздрачова і кримінальна відповідальність, якщо будуть виявлені ознаки його роботи на іноземні спецслужби. Після затягування справи, перенесення оприлюднення результатів дисциплінарної комісії, ми все ж отримали лист з резолюцією. І чесно кажучи, ми не були здивовані, тому що система завжди покриває своїх “псів режиму”, особливо, якщо вектор на “мир за будь-яку ціну” – головна мета чинної влади в Україні”, – висловили невдоволення підсумками розслідування ветерани.

“Рішення комісії таке: пониження в посаді полковника Ноздрачова. Ніякого пониження у званні, ніякого звільнення. Це означає, що через півроку або рік, коли все вляжеться, він спокійно буде займати посаду не гіршу від початкової. А тепер питання до вас, друзі, ви це “схаваєте”? Скільки ще можна перетинати ці “червоні лінії”?” – звернулися захисники України до патріотів.

У той же час з’явилася інформація, що розслідування щодо Ноздрачова ще повністю не закінчене й крім пониження в посаді його також вивели зі штату Генерального штабу ЗСУ.

Як повідомляли ЗМІ:

  • виступаючи на круглому столі, Ноздрачов заявив, що ЗСУ нібито готові реінтегруватися з російськими окупантами і терористами “Л/ДНР”, але цьому заважають ветерани.
  • Його слова викликали хвилю обурення серед захисників України і патріотів.
  • Тим часом в Генштабі ЗСУ підкреслили, що заява Ноздрачова не є офіційною позицією військового відомства.
  • Сам Ноздрачов спочатку заявив, що його слова вирвали з контексту, а потім записав відеозвернення з вибаченнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *