На зміну “Синьому киту”: діти Києва вплуталися у нову смертельну гру з Росії

У Києві школярів почали залучати до нової суїцидальної групи: на зміну “Синьому киту” та “Червоній сові” прийшов “Новий шлях”. Про це повідомляють ЗМІ

“Смертельні групи з’являються у Росії, але дуже швидко їхніми учасниками стають українські школярі, зокрема кияни. Їх можна вирахувати за українськими номерами телефонів і аватарками”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, новою грою цікавляться школярі 14-15-років. Для участі у заході потрібно розмістити хештег (#тихийлес і #сованикогданеспит), а також написати #явигре і на аватарці розмістити картинку з червоною пентаграмою на чорному тлі.

Після цього потрібно, як і в сумно відомій грі “Синій кит”, покликати друзів і чекати завдання від куратора. Як правило, треба зробити поріз на тілі і надіслати фото або зробити спробу суїциду.

Наприклад, знак причетності до групи – картинки із зображенням лісу з розповіддю, як “чистили ліс біля озера”, що означає, “я приймаю умови”.

Виданню вдалося зв’язатися лише з одним учасником нової гри. Однак, почувши питання, чи є ви членом групи “Новий шлях”, явно дитячий голос грубо відмовився відповідати.

Директор лабораторії комп’ютерної криміналістики Cyberlab Сергій Прокопенко розповів, що про нові групи смерті в поліції вже знають, але блокують тільки ті, які знаходять.

“Наша поліція знаходить учасників і модераторів тільки шляхом впровадження. Поліцейські “під прикриттям” відправляють закодовану картинку, якщо на неї натиснути, показує IP-адресу, так вираховують модераторів. Тільки толку від цього немає, вони всі в Росії. Власникам “ВКонтакте” відомі всі модератори, але нікого не видають”, – зазначив Прокопенко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *