Чому путінський агент-олігарх, який володіє стратегічними підприємствами, не загрожує національній безпеці України

Країна-агресор спочатку вводить у державу, яку хоче захопити, матеріальну базу для агресії, такого собі «троянського коня». Потім, спираючись на нього, захоплює політичну владу.

Власність і капітали людей Путіна – як паразит. Проникаючи в організм країни-супротивника, руйнують її «імунну систему» і підпорядковують собі.

Російський соціолог Ігор Ейдман дивується відсутності санкцій проти путінських олігархів, які прекрасно почуваються в Україні. Як приклад, він наводить прізвище бізнесмена Олександра Бабакова, який, за твердженням експерта, тісно пов’язаний із Кремлем. Він перебуває під санкціями Євросоюзу. А в Україні він розширює свій бізнес. Бабаков із двома іншими пропутінськими бізнесменами, Михайлом Воєводіним і Євгеном Гінером, контролює 10 обленерго.

Ігор Ейдман дивується: російська співачка-інвалід загрожує національній безпеці України. А путінський агент-олігарх, який володіє стратегічними підприємствами, – ні? Стаття називається «Путінські олігархи воюватимуть проти України до останнього долара».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *