Пільги на оплату «комуналки» будуть діяти до 30 квітня, потім буде перерахунок

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) призначається окремо на опалювальний період і окремо на неопалювальний, – йдеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

«Тобто,  призначені з 1 жовтня 2016 р житлові субсидії будуть діяти до 30 квітня 2017 р включно. Однак, з огляду на теплу весну, в квітні вона буде перерахована (як для користувачів центрального, так і індивідуального опалення) з урахуванням кількості днів опалювального періоду », – уточнюють в міністерстві, спростовуючи чутки про те, що« рання тепла весна начебто вплинула на скасування субсидій».

«Субсидії в квітні ніхто не відміняв. Якщо опалювальний період закінчився, наприклад, 2 квітня – то норма газу, тепла або електрики в залежності від виду опалення, буде перерахована пропорційно кількості днів, а не за повний «опалювальний» місяць. Однак громадяни, які мають зекономлені кошти субсидії, зможуть їх використовувати, оскільки опалювальний період у нас зафіксовано до 30 квітня 2017 року », – заявили в Мінсоцполітики.

Також в міністерстві додали, що з 1 травня по 30 вересня 2017 року допомога на оплату комунальних послуг буде надаватися і надалі, однак її розмір буде дещо меншим з об’єктивних причин – через відсутність оплати послуги теплопостачання.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *