Росія категорично проти поставок в Україну будь-якого виду зброї, – заступник голови комітету Ради Федерації РФ з оборони

Перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич заявив, що Росія категорично проти поставок в Україну будь-якого виду зброї. Про це повідомляє  Газета.ru.

“Як військова людина скажу, що сьогодні саме поняття “оборонна зброя “дуже відносне … Позиція Росії абсолютно певна: ми категорично проти поставок зброї в країну, де йде громадянська війна”, – заявив Клінцевіч.

На його думку, Порошенко “неабияк лукавить, наголошуючи на тому”, що він просить у американців оборонну, а не летальну зброю.

Як повідомлялося раніше, Порошенко заявив, що США можуть вирішити питання надання Україні оборонної зброї ще в межах поточного бюджетного року. Відзначимо, що проект федерального бюджету США на 2018 фінансовий рік передбачає допомогу Україні за різними програмами на загальну суму близько 350 млн дол., В тому числі можливість надання Україні летальної зброї оборонного призначення.