Путін хотів виміняти в Трампа Україну на Сирію, але це неможливо, – екс-радник держсекретаря США

Президент Росії Володимир Путін сподівався домовитися з президентом США Дональдом Трампом про “обмін” України на Сирію. Проте реалізація цього плану російського лідера є неможливою.

Про це заявив колишній радник держсекретаря США Метью Брайза, повідомляє “Еспресо”.

Він пояснив, що відповідно до схеми, яку вигадав Путін, Росія співпрацювала б зі США в Сирії проти “Ісламської держави”, якщо б Трамп заплющив очі і дозволив Донбасу перебувати під контролем Росії.

Брайз стверджує, що зараз така ситуація є абсолютно неможливою. Проте водночас він зауважив, що правдивими можуть бути чутки щодо держсекретаря США Рекса Тіллерсона, які в останні кілька днів поширюють у Вашингтоні.

“Тіллерсон зараз розпочинає новий процес, в якому США відіграватимуть роль медіатора, як це було в переговорах між Україною та Росією, і, можливо, підсилять вплив Франції та Німеччини в так званому “нормандському форматі”. І домовляться про те, що Росія забереться зі сходу України в обмін на те, що Україна виконуватиме свої зобов’язання, згідно з мінськими угодами”, – пояснив екс-радник держсекретаря США.