Сталін обійшов за рейтингом Путіна і Пушкіна – опитування в РФ

Йосифа Сталіна жителі Російської Федерації назвали найвидатнішою особистістю всіх часів і народів, з посиланням на дані опитування “Левада-центру” передають російські ЗМІ. Про це повідомляє РБК-Україна.

Згідно з даними опитування, 38% опитаних віддали свої симпатії Сталіну. Наступними в рейтингу найвидатніших особистостей йдуть нинішній президент Росії Володимир Путін з 34% і поет Олександр Пушкін з такими ж показниками.

Далі з результатом в 32% йде Володимир Ленін і Петро I з 29%.

В ході опитування респонденти самі називали імена і не були обмежені в кількості варіантів відповіді, тому сума відсотків усіх відповідей перевищує 100%.

Повідомляється, що в 2012 році росіяни поставили цих же людей в топ-5 найбільш видатних особистостей. У топ-10 цього року також увійшли космонавт Юрій Гагарін, письменник Лев Толстой, воєначальник Георгій Жуков, цариця Катерина II і поет Михайло Лермонтов

Блогер Євген Шестаков на своїй сторінці у Facebook прокоментував переваги росіян, які продемонструвало дослідження соціологів “Левада-центру”.

“Вони, як і раніше, не уявляють життя без гарної березової балалайки, маленького ручного ведмедя і заслужених батогів по суботах. А ще 38% опитаних центром людей назвали найбільш видатною особистістю всіх часів і народів Йосипа Сталіна… Як учоний можу сказати одне: думка довбой…ба – це результат дій найнятого мудаком під…раса. Живучи в Росії, потрібно перевіряти цією формулою всі цифри, що потрапляють на очі”, – підкреслив він.