Пентагон вивчає, яка летальна зброя потрібна Україні

У Пентагоні запевняють, що у питанні наданні Україні зброї справа лише за політичним рішенням американського керівництва

Об’єднаний штаб Збройних сил США разом з іншими структурами опрацьовують питання щодо надання Україні конкретних видів оборонної зброї для протистояння російській агресії, справа лише за політичним рішенням американського керівництва.

Про це заявив заступник начальника Об’єднаного штабу генерал Пол Селва під час слухань у Сенаті, повідомляє «Укрінформ».

«Я підтримую надання Україні летальної допомоги для оборони та забезпечення безпеки, й міноборони США активно залучено до цього питання на міжвідомчому рівні», – заявив генерал.

Він зауважив, що Об’єднаний штаб співпрацює з європейським командуванням США аби визначити, яка саме летальна допомога оборонного характеру необхідна Україні.

«Це буде не просто рекомендація військового плану. Це буде політичний вибір стосовно того, чи будемо ми надавати українському уряду інструменти, яких вони потребують для захисту від того, що ми вважаємо втручанням на Донбасі під проводом Росії», – наголосив американський генерал.

«Главком» також повідомляв, що у середині липня американський сенатор-республіканець Джон Маккейн закликав США надати Україні летальну зброю та посилити санкції проти Росії.