Пенсіонерам почали виплачувати обіцяні компенсації

Пенсійний фонд провів перерахунки для 1480 тисяч пенсіонерів.

 7 квітня, Пенсійний фонд України розпочав виплачувати компенсації за квітень пенсіонерам старше 80 років. Про це повідомляє пресслужба ПФУ.

Там нагадали, що уряд встановив щомісячну компенсаційну виплату у розмірі до 500 гривень. Її отримуватимуть пенсіонери, у яких пенсія не перевищує 9205 гривень. Водночас, після встановлення такої виплати пенсія не може бути більше зазначеного розміру.

Крім того, для громадян старше 80 років, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки та 20 років жінки, мінімальна пенсійна виплата не може бути меншою, ніж 2600 гривень.

Пенсійний фонд провів перерахунки для 1480 тисяч пенсіонерів, які досягли віку 80 років, виготовив виплатні відомості, які передали банкам та відділенням АТ “Укрпошта”.

Виплата компенсації за квітень розпочата 7 квітня  тим пенсіонерам, у кого дата виплати по 7 число включно. Інші пенсіонери старше 80 років отримають додаткові кошти у визначену їм дату виплати разом з пенсією за квітень.

Відповідна щомісячна компенсаційна виплата буде встановлюватись й іншим пенсіонерам після досягнення ними віку 80 років.

Нагадуємо, що пенсії надійдуть одержувачам на рахунки в уповноважених банках або будуть доставлені листоношами АТ “Укрпошта” додому.

Нагадаємо, українські пенсіонери в другій половині квітня мають отримати по одній тисячі гривень. Це буде одноразова виплата. Також на травень запланована індексація (підвищення) пенсій, але вона може відбутися також у квітні – якщо знайдуть гроші в держбюджеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *