127 протоколів за порушення карантину склали за суботу правоохоронці в столиці

Сьогодні розпочався третій карантин “вихідного дня”. Поки поліція склала 127 протоколів за його порушення в Києві. Про це йдеться в повідомленні Міністерства внутрішній справ

“Протягом останньої доби правоохоронці в складі мобільних груп перевірили 349 об’єктів господарської діяльності. За результатами виявлених порушень в цілому складено 127 протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП)”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, складено 90 протоколів за порушення вимог ч. 2 ст. 44-3, яка передбачає покарання від 170 до 255 гривень за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів, захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно.

Так, під час перевірки близько третьої години ночі виявлено працюючий розважальний заклад на Набережному шосе, в Печерському районі столиці, де без масок знаходилися десятки людей. Подібні порушення правоохоронці виявили і в одному з нічних клубів на території Солом’янського району столиці. Окрім цього, в одному з нічних барів на території Подільського району поліцейські вилучили наркотичні засоби та відкрили кримінальне провадження.

На посадову особу закладу складено адміністративний протокол, за що передбачено штраф від 34 до 170 тис. гривень.