Loading...

Париж ініціює розслідування російських злочинів у Сирії

Франсуа Олланд роздумує, чи зустрічатися йому з Володимиром Путіним у Парижі через дії Москви у Сирії. Президент РФ планує відкрити у Франції російський духовний центр.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро у понеділок, 10 жовтня, заявив про намір звернутися до Міжнародного кримінального суду задля початку розслідування можливих воєнних злочинів у Сирії. “Ми не погоджуємося із тим, що робить Росія, бомбардуючи Алеппо. Франція віддана, як ніколи, порятунку населення Алеппо“, – цитує його агенція Reuters. “Ці бомбардування – і я сказав це в Москві – є воєнними злочинами. Це включає усіх, хто є співучасником того, що робиться в Алеппо, включно з російськими лідерами”, – уточнив Еро.

За словами міністра, президент республіки Франсуа Олланд візьме до уваги ситуацію у сирійському місті при вирішенні того, чи зустрічатиметься він зі своїм російським колегою Володимиром Путіним. Останній прибуде в Париж 19 жовтня. “Навіть якщо президент погодиться, це не буде для обміну люб’язностями”, – наголосив він. Олланд раніше назвав підтримку росіянами авіаударів урядових військ уСирії “неприпустимою”.

У Кремлі натомість заявили, що продовжують готуватися до візиту у Францію попри заяви Олланда. “Заплановані переговори у Єлисейському палаці (резиденція президента Франції. – Ред.), також Путін візьме учать у відкритті російського духовного центру”, – наводить слова речника президента РФ Дмитра Пєскова агентство “Інтерфакс”. Він додав, що іншої інформації з Парижа він не отримував.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *