Парасюк: Луценко повинен бути в місцях позбавлення волі

Гра з «Приватбанком» почалась уже давно. У цій ситуації Генеральний прокурор України Юрій Луценко має не лише піти у відставку, а взагалі бути в місцях позбавлення волі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

«Гра з «Приватбанком» почалася не місяць і не рік тому, а набагато швидше і вона триває досі. Тут питання в тому, як ця гра закінчиться? Я вважаю, що у цій всій ситуації Юрій Луценко має не те, що піти у відставку, а має взагалі бути в місцях позбавлення волі, тому що він перевищуючи свої службові обов’язки використовує Генеральну прокуратуру для політичної розправи», – вважає пан Парасюк.

За словами нардепа, він не вірить у випадковості. Він здогадується, що були якісь домовленості між Коломойським і Луценком, але про них пан Парасюк говорити не може, бо конкретно не знає.

«Звідки взялись ці студенти і звідки взявся цей інформаційний привід. Я думаю, що це детективи з компанії Kroll. Вони напевне тим самим показали заангажованість Генерального прокурора щодо тієї чи іншої справи. Тобто це був їхній хід, але спрацювала третя сторона. Як буде реагувати українське суспільство? Ви вже бачите, міністр фінансів не хоче бути ручним, він не хоче грати в їхні ігри, бо розуміє, що за все доведеться відповідати. Сьогодні Порошенко, а завтра буде хтось інший і ці всі справи піднімуть і скажуть, чому ти прикривав, чому ти не реагував на всі ці речі. Тому він виступив сьогодні з такою заявою», – зауважив гість програми.

Як вважає пан Парасюк, після Нового року, коли люди відсвяткують і почнеться насичене життя, в українському політикумі назовні випливе багато фактів.

«Генеральний прокурор іншої відповіді і не міг дати через свою прес-службу, бо він і не оперує ніякими фактами. По-перше, йому це не дозволяє його освіта, а по-друге, це найгірша помилка української прокуратури за всю незалежність нашої держави», – підсумував нардеп.