Пандемія не вщухає: темпи поширення COVID-19 у світі залишаються високими

За минулу добу у світі виявили майже 575 тисяч нових хворих на коронавірус та зафіксували 13 823 жертви пандемії. Про це свідчать дані сайту Worldometers 

У США нарахували майже 173 тисячі нових випадків захворювання, у Бразилії – понад 61 тисячі, у Великій Британії – 33,5 тисячі.

Окрім того, більше 20 тисяч хворих зафіксували у Франції, Мексиці та Росії.

Також рекордну кількість нових випадків інфікування та смертей зареєстрували у Португалії – 15 333 хворих та 274 летальних випадки.

За минулу добу у США від ускладнень коронавірусу померли 3427 людей, у Мексиці – 1440, у Великій Британії – 1348 та 1176 жертв у Бразилії.

Пандемія не вщухає: темпи поширення  COVID-19 у світі залишаються високими

Пандемія вже забрала життя 2 мільйонів 128 тисяч життів. Змогли побороти недугу 71,3 млн хворих. Наразі лікуються 25,8 млн осіб.

У Канаді поблизу Торонто розгорнуть два польові шпиталі для того, щоб розвантажити лікувальні заклади, де перебувають хворі на коронавірус. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо каже, що польові шпиталі додадуть 200 ліжок “та звільнить місця для людей, які потребують реанімації”. Він відзначив зростання випадків інфікування впродовж останнього місяця. Це стало причиною серйозного навантаження лікарень, особливо у провінції Онтаріо. Наразі в Канаді нараховується понад 65 тисяч хворих на коронавірус, з них більше третини в Онтаріо.

У Чехії в карантин відкрились сотні барів та ресторанів. Організатором цієї акції стала ініціатива Chcipl pes, що перекладається як “мертвий пес”. Зазначається, що назва цього руху натякає на незгоду з політикою уряду, який запровадив систему електронного стеження PES.

Співзасновники цього руху вважають, що міністри мають піти у відставку через хибний шлях, який вони обрали для боротьби із коронавірусом.

Міська влада Праги стверджує, що порушникам карантину загрожує максимальний штраф у розмірі 20 тисяч крон (трохи більше 900 доларів). Наразі в країні зареєстрували близько 930 тисяч випадків інфікування та понад 15 тисяч жертв пандемії. Щодня в Чехії виявляють близько 8 тисяч нових хворих на коронавірус.

Нагадаємо:

Понад 4,7 млн осіб із груп ризику в різних країнах уже отримали щеплення проти коронавірусу.