Савченко: Сьогодні я зроблю манікюр, завтра сяду на Lexus, післязавтра продам Україну

Савченко: От меня прежней сейчас остались только сигареты
Савченко: От меня прежней сейчас остались только сигареты
Народний депутат України від “Батьківщини” Надія Савченко заявила, що їй намагаються нав’язати новий образ, через що є ризик, що вона “зкурвиться”. Про це вона розповіла в ефірі програми “Шустер LIVE” на телеканалі 3s.tv.
“Від мене колишньої зараз залишилися тільки сигарети. Мене намагаються прилизати, причесати з усіх боків. Одягнути, порадити, яким я повинна бути політиком, навчити говорити. Я можу і вмію бути досить вихованлю і ввічливлю людиною. У мене досить непогана голова. Я можу говорити здорові, помірковані речі. Але все залежить від ситуації. Я реагую на оточення “, – зазначила вона.
Савченко пояснила, що в день звільнення з полону в аеропорту в Україні на неї налетіли, як “зграя шакалів”.
“Мені треба було відвоювати свій простір. Якби я не вийшла до людей відразу і не поставила їх на місце, не звільнила свій особистий простір, мені довелося б все життя ховатися в перуках і темних окулярах, в машинах з тонованим склом, з охороною. Ну як можна так жити? я хочу їздити громадським транспортом. Мене люди впізнають, просто чемно вітаються, бо розуміють, що я теж жива людина, проста “, – зазначила вона. Нардеп додала, що не розуміє, навіщо витрачати час на гримування в телестудії.
“Людина така, якою вона є. Можливо, це некрасиво виглядає, тому що я там десь поблискую. Але головне – що я кажу. А ще краще – те, що я роблю. Слухайте, але цінуйте людину тільки по її діях. А ось якщо ви захочете мене припудрити, то я стану гламурною нареченою. Принцесою, яку треба видати заміж. Чим дорожче, тим краще, в політичному сенсі. Я не хочу, я хочу залишитися собою. Тому не дайте мені скурвитися. Сьогодні я зроблю манікюр , завтра сяду на Lexus, післязавтра продам Україну. Давайте я краще буду ходити пішки, босими ногами, брудна, але робити те, що треба “, – підкреслила Савченко.
Вона додала, що якщо сьогодні в неї летять квіти, а завтра полетять камені, вона зрозуміє, що щось робить не так.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *