Один із 30 спиртових заводів зі складу Укрспирту вже приватизували

30 спиртових заводів зі складу Укрспирту уряд виставить на аукціони на першому етапі приватизації цього державного підприємства. Приватизація першого заводу вже відбулася. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці в фейсбуці. Він переконаний, що Укрспирт у попередні роки був синонімом багатомільярдної корупції.

Шмигаль повідомив, що у Фонді держмайна оцінили збитки держави, зазнані через тіньові схеми у спиртовій галузі: мовиться про 8 – 10 мільярдів гривень щорічно.

Тепер цьому покладено край. Торік парламент прийняв закон, яким демонополізував виробництво спирту, а на цьому тижні відбулася історична подія – приватизація першого спиртового заводу в Немирові,
– заявив прем’єр Шмигаль.

До слова, цей завод приватизували за ціну, на 5 мільйонів гривень вищу за стартову. Причому придбав його профільний інвестор (тобто підприємство, яке працює у спиртовій галузі).

  • Керівник уряду сподівається, що після приватизації заводів Укрспирту до них надходитимуть додаткові інвестиції, що своєю чергою як збільшить кількість  робочих місць, так і обсяг надходжень до бюджету громади.

“На першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових заводів” зі складу Укрспирту як державного підприємства, – підсумував Шмигаль.

Додамо, що у ФДМУ раніше запевняли, що від приватизації перших 25 – 30 заводів Укрспирту держава планує отримати щонайменше 2 мільярди гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *