Loading...

Осінь. “Київобленерго” знову попереджає про можливість віялових відключень

Тільки вчора міністр енергетики заявив на всю країну, що все буде добре: не буде проблем ні з електрикою, ні з газом.
Переяслав-Хмельницький РЕМ (Київська область) попереджає про можливе введення графікааварійних відключень електрики в місті Переяславі-Хмельницькому в осінньо-зимовий період з 1 жовтня 2016 року з 6 до 8 год., з 14 до 16 год, з 22 до 00 год.

* * *
Шановні споживачі Київської області!
ПАТ «Київобленерго» звертається до вас з переконливим проханням економно та раціонально використовувати електричну енергію та не вмикати одночасно декілька потужних електроприладів.
Особливо актуальним питанням є зниження електроспоживання у години найбільшого навантаження енергосистеми: з 8:00 до 11:00 та з 20:00 до 23:00 години. Саме в ці години споживачі вмикають одночасно найбільш енергоємні електроприлади: електричні плити, електрочайники, кондиціонери, бойлери, теплі поли, праски, пральні машини тощо.
Звісно, ми не закликаємо відмовитися від всіх благ цивілізації, а лише просимо відповідально та розумно підходити до споживання електроенергії, адже, зазвичай, надмірне споживання ніяк не пов’язано з реальними потребами, а є наслідком звичайного безвідповідального ставлення до цього питання. Враховуючи велику кількість електроустаткування в кожній оселі, важливо використовувати економну техніку класу А, А+, А++ та уникати одночасного застосування енергоємних приладів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *