Loading...

Олена Лукаш виграла суд у прокуратури з приводу включення її до списку санкцій

Сьогодні, 5 жовтня, Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу екс-міністра юстиції України Олени Лукаш, визнавши інформацію про включення її до списку санкцій Ради Європейського Союзу недостовірною. Про свою маленьку перемогу Лукаш повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні Апеляційний суд Києва в повному обсязі задовольнив мою апеляційну скаргу. ГПУ програла спір”, – написала Лукаш.

Екс-міністр нагадала, що в березні 2014 року Рада ЄС на підставі листа Генеральної прокуратури України ввів санкції щодо колишніх українських високопосадовців, включаючи і Лукаш.

При цьому вона підкреслила, що причин на те не було ніяких. “Я і мої рідні не мали, не мають і не збираються мати ніяких активів за кордоном. Але, тим не менше, ГПУ в проханні про санкції сміливо заявила, що має місце факт привласнення мною державних коштів і виведення цих коштів за кордон”, – написала Лукаш, додавши, що європейська інстанція на підставі інформації Генпрокуратури оголосила санкції по відношенню до неї.

“Я змушена була витратити чимало часу, отримуючи документи з Ради ЄС, а потім доводити очевидні речі в суді, вимагаючи визнати надану ГПУ інформацію недостовірною. Апеляційний суд Києва визнав інформацію ГПУ недостовірної та зобов’язав ГПУ повідомити Раду Європейського Союзу про цей сумний факт”, – підкреслила екс-міністр юстиції.

У цьому контексті Лукаш повідомила, що в зв’язку з цим звернулася в Генпрокуратуру з заявою про скоєння злочину.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *