Ошелешений Вілкул, який втік від забіяки Парасюка, не виключає, що треба емігрувати

Думаєте мені почало подобатися битися? Виходу не було – він напав зі спини, – виправдовується колишній регіонал Вілкул

Соратник Януковича, нардеп від Опоблоку Олександр Вілкул зробив заяву після скандальної сутички зі своїм колегою по парламенту Володимиром Парасюком. Колишній регіонал Вілкул на своїй сторінці в фейсбук Вілкул зізнався, що півночі не спав і ось що придумав: «Думаєте мені почало подобатися битися? Виходу не було – він напав зі спини». Ошелешений Вілкул вважає, що є три шляхи виходу з такої ситуації, в яку він втрапив. Коротко їх можна сформулювати так: або давати здачу, або емігрувати, або мовчки терпіти приниження.

Нагадаємо, 22 вересня 2016 роки після прямого ефіру на 112 каналі, де Вілкул доpволив собі декілька образливих слів на адресу Парасюка, останній в коридорі вступив у сутичку з Вілкулом та його численною охороною. Свита соратиника Януковича зробила все, аби той ретирувався неушкодженим і вивела його через чорний хід з каналу, після цього Парасюк на пошкодив розкішну машину свого опопнента.

Глава Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенкопрокоментував події на каналі так: «Такого роду дії дозволяють собі не всі люди – тільки ті, у кого є для цього передумови, схильність до агресії. Починається все з гри на публіку, на телевізійну камеру – треба себе показати. Потім людина просто входить в раж, і йому вже дуже важко зупинитися. А далі починає працювати такий феномен, як відсутність стримуючих чинників: коли агресія не отримує відсічі, покарання, вона все більш посилюється».

Нагадаємо, у опитуванні «Главкома», значно більше читачів стали на бік Парасюка, бо вважають Вілкула агентом Путіна. При цьому майже половина аудиторії переконана, що дії обидвох депутатів ганебні і спрямовані проти України.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *