Ніхто з політиків не приходить на суди у справах Майдану, – адвокат

Тут всі політики говорять, мовляв їм цікаве розслідування злочинів на Майдані. Але ми бачимо, що насправді – ні.

Про таке в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявила Євгенія Закревська, адвокат сімей героїв Небесної Сотні.

Усі, за словами юриста, роблять вигляд, що не розуміють, що є людина, яку притягнуто до кримінальної відповідальності за те, що вона 23 січня 2014 року керувала ротою «Беркуту», яка побила автомайданівців.

«Цих беркутівців також притягнено до кримінальної відповідальності – справа ця у суді більш як рік. У вівторок буде чергове слухання – Подільський суд Києва, 16 година. Але нікого там немає, нікому це не цікаво, окрім беркутівців.

А у цьому брали участь оперативники БНОНу, кримінальної міліції, заступник УМВС Києва – вони всі притягнені до відповідальності. Справу щодо них завершено, розслідувано і буде передано до суду», – зазначила пані Закревська.

Окрім того, адвокат дорікнула нардепам. «Усі підозрювані, щодо яких справи не передано до суду, вони без запобіжного заходу. Чому? Бо Рада внесла зміни до статті 219 КПК і вивела час на ознайомлення з матеріалами справи із часу досудового розслідування. Тепер на цей час не обирають запобіжного заходу. Тому їхня втеча – пряма відповідальність депутатів Ради», – констатувала Євгенія Закревська.