Loading...

Опублікований графік можливих відключень електроенергії по всій Україні

З понеділка, 13 лютого, в Україні можуть почати відключення електростанцій. Причиною відключення українських ТЕС стала блокада залізниці на Донбас і неможливість доставити вугілля з непідконтрольних України, Пише територій Багнет.
Запаси вугілля на більшості українських електростанцій досягли критично низького рівня. Причиною цього стала блокада залізниці на Донбас і неможливість доставити з непідконтрольною Україні території необхідний антрацит. Про це заявило джерело в Міністерстві палива та енергетики.
“.. Ситуація критична Таких низьких запасів вугілля не було на ТЕС навіть в 2014 році в розпал військових дій Починаючи з понеділка, за оперативними даними, можуть початися відключення електростанцій”, – заявило джерело. Нижче опублікований графік можливих відключень.

За словами джерела, до кінця дня неділі вугілля вистачило на Вуглегірській, Придніпровській ТЕС. На Слов’янській, Курахівській, Запорізькій запаси вугілля вичерпаються в понеділок увечері. На Миронівській, Зміївській – до кінця дня вівторка, на інших ТЕС, крім Трипільської, до кінця дня середи. Трипільська ТЕС, що забезпечує електроенергією Київську областьможе зупинитися в наступну п’ятницю.
“Ми намагаємося вирішити проблему з імпортом вугілля з Польщі та ПАР, але оперативно організувати його постачання в потрібному обсязі не вдасться”, – стверджує джерело в міністерстві.
Як повідомляв MIGnews.com.uа, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Антикризовий енергетичний штаб на сьогоднішньому засіданні розгляне можливість віялових відключень електроенергії через зниження запасів вугілля на складах українських електростанцій.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *