Loading...

Екс-посол США в Росії розповів про ставлення Трампа до українського питання

Республіканець Дональд Трамп, який переміг на виборах, не буде приділяти багато уваги зовнішній політиці, сказав екс-посол США в РФ Майкл Макфол в інтерв’ю телеканалу Дождь.

“Мій прогноз, що він не буде цього робити (визнавати Крим російським), тому що дуже багато країн і занадто багато людей в Конгресі і Республіканської партії не підтримують таку ідею”, – зазначив він.

За словами Макфола, Трамп вважає українське питання не найголовнішим, тому не буде приділяти йому особливу увагу. “Що стосується українського питання в більш широкому плані, думаю, що він не буде підтримувати ідею допомоги українському уряду”, – додав він.

Екс-посол зазначив, що президент РФ Володимир Путін і Трамп будуть співпрацювати, якщо їх інтереси співпадуть.

“Все-таки у зовнішній політиці це не якесь особисте ставлення: ти мій друг, я ваш друг, давайте налагоджувати гарні, теплі стосунки. Це не працює в цьому плані. Путін не друг. Нікому. Путін захищає російський національний інтерес, і я сподіваюся, що Трамп буде так само робити для нас. Це його робота. Коли це буде збігатися з російським інтересом, буде кооперація, співпраця, коли ні – складніше”.

Нагадаємо, в ході телефонної розмови президент Франції Франсуа Олланд і новообраний президент США Дональд Трамп висловили бажання працювати спільно, а також окреслили позиції щодо боротьби з тероризмом, ситуації в Сирії та Україні, а також обговорили Паризьку угоду.

За підсумками голосування в Сполучених Штатах республіканець Трамп набрав 276 голосів вибірників при необхідних для перемоги 270.

У своїй промові після оголошення результатів Трамп заявив, що боротьба за президентський пост була складною, також республіканець пообіцяв створити мільйони робочих місць, відновити інфраструктуру США і повторив тезу про відновлення американської мрії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *