Офіційно: Україна оголосила бойкот всім турнірам у Росії

Україна більше не буде виступати на турнірах у Росії. Про масовий бойкот всіх змагань на території РФ повідомив міністр спорту України Ігор Жданов.

“Два роки тому ми розробили і видали наказ Міністерства, який стосувався участі спортсменів української збірної в спортивних змаганнях, які проходять на території Росії. За ці два роки прапор України піднімався на території Росії десятки разів, звучав наш гімн. Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що відповідно до недавно прийнятого закону України “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях”, українські спортсмени не будуть приймати участь у жодних змаганнях, що проходять на території РФ”, – написав Жданов у Facebook.

Міністр пояснив причини такого рішення.

“Хочу додати, що змагання у Росії, зважаючи на внутрішню і зовнішню політику цієї держави, просто небезпечні для наших спортсменів. Також нагадаю, що Міністерство молоді та спорту і я, як міністр, закликаємо міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА. Агресори і порушники повинні бути вигнаними з арени світового спорту”, – зазначив Жданов.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *