У НАБУ пояснили нахабність Онищенка

“Онищенко зараз самовпевнений, тому що Верховна Рада не засідає. Бо як мінімум до 4 липня парламент не буде розглядати питання про зняття з нього недоторканності. Коли депутати засідали, то він був за кордоном, коли парламент розійшовся – він приїхав і пішов на телебачення розказувати, який він чесний”, – сказав Холодницький. Він наголосив, що зняття з Онищенка недоторканності потребує оперативності.

“Якщо парламент буде тягнути зі зняттям з нього депутатської недоторканності, тоді нехай суспільство і народ дає їм свою оцінку на виборах. Якщо є зацікавленість у об`єктивному розслідуванні цієї справи, то це питання треба розглядати оперативно”, – зазначив Холодницький. За словами антикорупційного прокурора, правоохоронні органи зробили все необхідне для притягнення Онищенка до відповідальності і наразі справа за парламентом.
Як повідомлялося, у вівторок, 21 червня, депутат групи “Воля народу” Олександр Онищенко прийшов за поясненнями до НАБУ. Він вимагав надати підтвердження його вини та дотримуватися презумпції невинуватості. Онищенка підозрюють у причетності до схеми відмивання грошей у товаристві “Укргазвидобування”. Організоване ним злочинне угрупування реалізовувало природний газ за заниженою ціною. Завдані державі збитки оцінили в 3 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *