НИНІШНІЙ РАДНИК ТРАМПА ПРАЦЮВАВ З АХМЕТОВИМ, ФІРТАШЕМ І ЛЬОВОЧКІНИМ І СТВОРИВ “ОПОБЛОК” – NYT

Американські журналісти дослідили діяльність Пола Манафорта в Україні, перш ніж він став радником Трампа. Взимку 2014 року в Україні неймовірний крах зазнав клієнт Пола Манафорта. І навряд чи хтось із політичних консультантів повторював його “успіх”. Про це пишуть Стівен Лі Майєрс і Ендрю Крамер у статті “Як Пол Манафорт орудував в Україні, перш ніж стати радником Трампа”, опублікованій на сайті газети The New York Times.

За словами американського дипломата, Янукович зобов’язаний своїм обранням “радикальному перетворенню”, яким керував Манафорт. Але через масштабні вуличні протести Янукович втік з країни. Він знайшов притулок в Росії, і ніколи не повертався. Тим часом, його покровитель, президент Володимир Путін, приступив до розподілу України, анексував Крим і розпалив в двох областях війну, яка триває досі.

Але Манафорт був непохитним. Через кілька місяців після політичної смерті свого клієнта, він взявся за роботу, прагнучи повернути свою партію до влади, так само, як самого Януковича 10 років тому. Манафорт досяг певного успіху, колишні прихильники Януковича – і деякі комуністи – сформували новий блок на противагу прозахідному уряду України, що відчуває труднощі. І тепер Манафорт взявся за набагато більш масштабну кампанію, прагнучи перетворити Дональда Трампа в кандидата-переможця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *