Loading...

Медведчук відвідує Москву на незареєстрованому в Україні літаку – глава СБУ

Голова громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук відвідує Москву на літаку як спецпредставник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи. Про це повідомив на брифінгу в п’ятницю, 18 листопада, глава Служби безпеки України Василь Грицак.
«Що стосується Медведчука – він входить в Тристоронню мінську контактну групу, зокрема, в гуманітарну підгрупу і, відповідно до своїх повноважень, наданих йому керівництвом держави, включений в переговорний процес. У зв’язку з цим він дійсно періодично літає в Москву », – сказав пан Грицак, відповідаючи на питання журналістів.

Він додав, що Віктор Медведчук літає на власному літаку, який зареєстрований не в Україні.

Нагадаємо, 18 листопада програма «Схеми» повідомила, що пряме авіасполучення між Україною і Росією заборонено, однак для Віктора Медведчука обидві держави роблять винятки.

У прес-службі «Українського вибору» заявили, що дозвіл на пряме авіасполучення від української і російської влади пан Медведчук отримує для проведення офіційних переговорів.

«Візити Віктора Медведчука в Російську Федерації є робочими і носять офіційний характер. В ході цих візитів ведуться переговори з керівництвом Російської Федерації. Саме в результаті таких переговорів були звільнені Надія Савченко, Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв. Зараз ведуться переговори про звільнення Олега Сенцова, Олександра Кольченко, Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. Один з турів таких переговорів відбувся 14 листопада 2016 року під час візиту Віктора Медведчука до Москви. З огляду на діловий і гуманітарний характер поїздок, спрямованих на реалізацію інтересів України, такі дозволи на перельоти надаються компетентними органами регулювання авіаційного руху російської і української сторін », – наголошується в повідомленні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *