Грицак до ФСБ: ваш злочин не має терміну давності за міжнародним правом

Злочини, скоєні російським ФСБ на території Україні, не мають термінів давності відповідно до міжнародного законодавства Про це під час брифінгу заявив очільник СБУ Василь Грицак, повідомляєЕспресо.TV.

Він зазначив, що правоохоронці мають дуже велику кількість матеріалів у доказовій базі щодо злочинів російських ФСБ та ГУР на території України. Тим часом ситуація з Богдановим є одним з найяскравіших прикладів їхньої діяльності в державі.

За його словами, скоєння тяжкого злочину на території України не має терміну давності за міжнародним законодавством. “Про це я хочу попередити своїх “руськіх коллєг”: будь ласка, або пожалуйста, не занимайтесь преступным промыслом на нашей территории”, – наголосив Грицак

СБУ спрацювало відмінно!

Грицак до ФСБ: ваш злочин не має терміну давності за міжнародним правом

  • Зазначимо, що оперативники СБУ затримали на кордоні з Росією двох зловмисників, які збиралися переправити до РФ викраденого колишнього кадрового офіцера ФСБ Іллю Богданова.
  • До організації викрадення екс-офіцера ФСБ, який перейшов у 2014 році на бік України, причетний колишній депутат Харківської обласної ради.