В аеропорту «Бориспіль» митники вилучили контрабандні іРhone

Київські митники упередили спробу ввезення мобільних девайсів через аеропорт «Бориспіль» з порушенням порядку проходження «зеленого коридору». Про це повідомляє прес-служба Київської митниці.

Цього разу вилучили 19 мобільних телефонів іРhone 12 та іРhone12 Рro у українки, яка поверталася з ОАЕ трансфером через Київ до Одеси.

«Для проходження митного контролю громадянка обрала спрощену систему «зелений коридор», чим гарантувала, що не має предметів, вартість яких перевищує дозволений на авіатранспорті ліміт у 1000 євро. Три картонні коробки з новими телефонами без упаковок митники виявили на сканері у багажному відділенні аеропорта під час перевірки дорожньої валізи авіапасажирки» — йдеться у повідомленні.

В аеропорту «Бориспіль» митники вилучили контрабандні іРhone

May be an image of текст «CARE HANDLE MADE IN GLASS WITH PRODUCTS CHINA CARE HANDLE GLASS PRODUCTS WITH CHINA Î HCARE UCTS»

Згідно наявних чеків, загальна вартість телефонів склала майже 506 тисяч гривень. Митники вилучили телефони протоколом про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.