Loading...

НОВИНИ АКТИВІСТИ ПІКЕТУЮТЬ БУДІВЛЮ КСУ: ПРАГНУТЬ НЕ ДОПУСТИТИ СКАСУВАННЯ ЗАКОНУ ПРО ЛЮСТРАЦІЮ

Як стало відомо, у засіданні беруть участь шість суддів, що “мають конфлікт інтересів у справі”

Конституційний суд у закритому режимі продовжує розглядати справу щодо конституційності закону “Про очищення влади”. Перед початком засідання під будівлею суду відбулася акція, учасники якої упевнені, що шестеро суддів мають конфлікт інтересів у справі про люстрацію. Про це повідомляє “5 канал”.

Як стало відомо, саме ці шість суддів у 2010 році ухвалили рішення про зміну Основного закону, тим самим розширивши повноваження президента Януковича. Відповідно, за рішенням Верховної Ради від 2014 року ці судді мали бути звільненні.

“Ті самі судді, які привели Януковича і його банду до влади у 2010 році, сьогодні мають вирішувати долю люстраційного закону, який має цим людям Януковича заборонити доступ до влади. Фактично, ми маємо конфлікт інтересів, і ми маємо ситуацію, коли судді, які одного разу спричинили до Євромайдану, війни, узурпації влади, сьогодні приймають доленосне для України рішення”, – зазначає голова ради “Громадського люстраційного комітету” Олександра Дрік.

Нагадаємо, 27 жовтня директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила: “Є величезний ризик, що Конституційний Суд скасує закон про люстрацію“.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *