НОВІ ТАРИФИ НА ВОДУ МАЙЖЕ ПРИЙНЯТІ

На останньому черговому засіданні виконкому, яке відбулося 31 липня, одним із основних питань було підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Нагадаємо, що на червневому виконкомі це рішення не було прийняте, тому його прогнозовано включили до порядку денного й на липневе засідання. Доповідав із цього питання перший заступник міського голови Григорій Карнаух.

Слід сказати, що нинішня влада готує рішення що сесій, що виконкомів вкрай недбало. В рішенні та додатку до нього не прописано, на який відсоток піднімається плата за послуги водопостачання та водовідведення. Крім того, незрозуміло, скільки платитимуть люди без лічильника. Заяви посадовців про те, що це все можна порахувати, не витримують ніякої критики. Не повинен член територіальної громади дзвонити у ВУКГ, дізнаватися норму кубів на одну людину за місяць, множити на новий тариф… А в приватному секторі лічильниками обладнано тільки 30% садиб. Складається стійке враження, що ця влада працює не на людей, а проти них, намагаючись ускладнити їхнє й без того непросте життя.

Міський голова Тарас Костін сказав, що або підприємство з новими тарифами розвиватиметься, або зі старими зупиниться, тож хай активісти визначаються, що вони хочуть. Про мільйонні збитки ВУКГ, до яких призвело, зокрема, й керування мерівського ставленика Сергія Бута, наш стерновий чомусь не згадав.

Цікаво, що Тарас Костін у відповідь повідомив, що начальник ВУКГ Сергій Бут зі своєї посади був звільнений. Але шановний очільник забуває, що звільнення за згодою сторін — це не покарання. А покарання — це звільнення за ініціативою адміністрації (як кажуть у народі, по статті). Новий керівник Віктор Коркач повідомив, що справа про порушення у ВУКГ знаходиться в прокуратурі. Це підтвердив і міський голова. Все правильно, але прокуратура не буде виправляти порушення в комунальному підприємстві. Це мають робити самі комунальники.

Отож читайте у свіжому номері газети, які бурхливі дебати розгорілися щодо підняття цін на водопостачання та водовідведення на останньому засіданні виконкому і те, чому нинішні аргументи влади не сприймалися ні деякими членами виконкому, ні переяславцями, які прийшли на засідання, щоб самим зрозуміти ситуацію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *