Нові правила нарахування пенсій: що потрібно знати українцям

Голова правління Пенсійного фонду України (ПФУ) Олексій Зарудний відповів на питання щодо пенсійної реформи,яку запровадив Кабінет міністрів.

Очільник ПФУ Олексій Зарудний у ефері “Сніданку з 1+1” відповів про основні питання, які турбують українців.

Серед важливих питань,які прозвучали в ефірі, чиновник відповів, чому деякі пенсіонери не отримали обіцяні підвищені виплати.

Також він надав відповідь, чи можуть у фонді помилитися при перерахунку пенсії.

Окрім того, стало відомо, чи може людина, яка залишилася невдоволеною розміром нової пенсії, оскаржити його та вимагати зробити перерахунок тощо.

Зазначимо, Олексій Зарудний вже нагадував, що система нарахування пенсій довго була “зрівнялівкою”. Тобто громадянин, який майже не працював чи працював на мінімальну зарплату, мав таку ж пенсію, як і той, який напрацював багато років страхового стажу і отримував високу зарплату. Проте тепер, після осучаснення пенсій, найсуттєвіше зростання торкнеться пенсій тих, які мають значну тривалість страхового стажу, які отримували високу зарплату, із якої, відповідно, сплачувалися страхові внески.

Нагадаємо, в країні очікується підвищення соціальних стандартів, яке також стосується пенсій, які уряд з 1 жовтня підвищив для 5 млн 600 тис. громадян.

Нагадаємо також, що міністр соцполітики Андрій Рева розповів, що чекає на громадян, які не заробили на пенсію.

Середньостатистичному українському чоловікові “світить” отримувати пенсію всього 5 років життя, а жінці – цілих 18 років. Щоправда, з 2021 року жіноча частина населення теж виходитиме на пенсію в 60 років. Тобто, закінчивши школу і вуз, середньостатистичний українець повинен практично все життя (до 58 років) працювати, щоб потім лише 5 років отримувати пенсію.

В останні два роки показник бідності в Україні впав нижче рівня Пакистану та Нігерії. З 2015 року Україна перейшла в ранг відсталих країн, яким міжнародні організації роздають гуманітарну допомогу, політкоректно називаючи їх “що розвиваються”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *