Нове загострення:До МЗС буде запрошено посла Угорщини в Україні

МЗС України вважає неприпустимим висловлювання консула Генерального консульства Угорщини в Ужгороді про неможливість в’їзду на територію України окремих угорських посадових осіб. Про це йдеться у коментарі Міністерства закордонних справ України, пише УНІАН

“МЗС з подивом сприйняло заяви щодо заборони на в’їзд державному секретареві Канцелярії прем’єр-міністра Угорщини Яношу Потапі”, – йдеться у повідомленні.

У МЗС наголошують, що неможливість в’їзду пов’язана з введеними урядом України обмеженнями на в’їзд іноземців у контексті протидії пандемії коронавірусу, що добре відомо угорській стороні і не носить політичного характеру. “У цьому контексті вважаємо неприпустимими висловлювання консула Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Куті на урочистостях 3 вересня з нагоди відкриття відремонтованої середньої школи № 10 ім. Габора Дойки в м. Ужгород”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що така риторика дипломата свідчить про неповагу до законів країни перебування і свідомо вводить в оману громадськість, не сприяючи нормалізації українсько-угорських відносин. “Ми очікуємо, що будуть зроблені відповідні висновки”, – заявили українські дипломати.

“Ми з розумінням ставимося до запроваджених Угорщиною обмежень у контексті протидії пандемії коронавірусу і очікуємо на таку саму повагу з угорського боку до рішень уряду України”, – йдеться у повідомленні. У зв’язку з викладеним до МЗС буде запрошено посла Угорщини в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *