Санкції проти Росії залишаться до виконання Мінських угод – Мей

Великобританія підтримує суверенітет і цілісність України, не визнає анексію Криму і виступає за санкції проти Російської Федерації, поки не будуть виконані Мінські домовленості. Про це в понеділок, 1 серпня, під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенко заявила прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей, передає прес-служба президента України.
«Тереза Мей підтвердила, що позиція Великобританії щодо санкцій проти Росії незмінна: санкції повинні залишатися, поки не будуть повністю виконані Мінські домовленості. Глава уряду Великобританії також зазначила тверду прихильність політиці невизнання анексії Криму з боку Росії », – йдеться в повідомленні.

Крім того, Петро Порошенко і Тереза Мей обговорили питання двостороннього та міжнародного співробітництва в контексті рішення Великобританії про вихід з ЄС, розширення економічного співробітництва між Україною та Великобританією, а також питання продовження британської фінансової та експертної допомоги в проведенні реформ в Україні і тренуванні Збройних сил України .

У свою чергу президент України подякував британському уряду за тверду позицію на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Також Петро Порошенко запросив пані Мей відвідати Україну з візитом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *