НЕФКОМАНІЯ

28 листопада відбулося перше пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради. Читачам, напевне, вже набридла тема запозичення НЕФКО, але що ж поробиш, коли міський голова з упертістю, гідною кращого застосування, намагається накинути на громаду кредитну удавку. Причому в цій справі наш найчес­ніший у галактиці Чумацький Шлях мер проявляє космічну активність, телефонуючи депутатам, за­зи­ваючи їх до свого кабінету, стягуючи та рахуючи голоси, як безхатченко зім’яті гривні на випивку. Му­си­мо ж ми на те якось реагувати. Як­би наш градоочільник з таким же завзяттям добивався проведення в міськраді аудиту, тоді, переконаний, громада аплодувала б йому стоячи.

НЕФКОМАНІЯ

Якщо рахувати кількість внесень чи намагань внести в порядок денний питання цього злощасного кредиту, то 75-та сесія є вже восьмою (!) А якщо взяти до уваги кількість голосувань, то на позачерговій 76-й сесії 14 листопада за НЕФКО голосували двічі. Тому всього щодо цього питання парламентарі голосували вже дев’ять разів. Дев’ять, Карл! І всі дев’ять мер не досягав потрібного результату. Такого глуму над громадою не було за всю історію переяславського парламентари­зму. Депутати не хочуть, а він усе пхає, аж очі вилазять, у кого від здивування від такого нахабства, в кого від наруги, а в кого від приниження.

У свіжому випуску газети “Діловий Переяслав” ми ще раз розповідаємо про умови цього кредиту та  про те, як відбувалося чергове обговорення даного питання